paketleme
17 Mar

Kocaeli Lisanslı nakliyat firması

Kocaeli evden eve nakliyat konusunda sizlere yarım asırı aşkın bir süredir ev ve ofis nakliyesi konusunda destek olurken şehirlerarası izmit nakliyat konusundada destek vermeye devam etmekteyiz. Kurumumuz Ekintaş Nakliyat Ltd Şti Olarak önceliğimiz sorunsuz hizmeti tüm Kocaeli İzmit halkına asansörlü evden eve nakliyat uygulamaları ile ulaştırabilmekten geçmektedir.

İzmit asansörlü evden eve nakliyat için sizlere verilen desteği yeni yatırımlar ile 15. kata kadar sorunsuz çıkacak şekilde uygulaması mevcut olan sistemi Kocaeli geneli evden eve nakliyat ve taşımacılık gibi faaliyetlerede entegre ederek çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Şirket kendi öz sermeyesi ve kendi öz araçları ile sorunsuz tekrardan altını çizerek belirtmek isteriz ki sorunsuz olarak nakliyat yapmaktadır. Bir çok sahte ve kurumsal olmayan firmanın bulunduğu sektörde bizler sizlerin yanında ve sorunsuzluğun garantisini sunarak ev ve ofis taşımacılı ile ilgili tüm işlerinize yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara