trende

İzmit Asansörlü Ev Taşıma Firması

İzmit Asansörlü Ev Taşıma Firması
31.03.2022
317

Gelişen teknolojik gelişmeler ev taşıma işlemlerinin daha pratik ve en az hasarla gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. İzmit asansörlü ev taşıma firmaları içerisinde Ekintaş evden eve nakliyat olarak verdiğimiz bu kaliteli hizmetler sektörün öncü firmalarından olmamızı sağlamıştır. Firmamız teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve araç filosunu, kullandığı ekipmanları bu doğrultuda sürekli yenilemektedir. Kullanmakta olduğumuz bu asansör sistemimiz taşınma işlemlerinde büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlamakta ve oluşabilecek hasar oranını minimuma indirmektedir. İzmit içerisinde bulunan yüksek katlı ve eski yapılı binalarda kullanmakta olduğumuz bu asansör sistemimiz hemen hemen her bina için uyumludur.

Hadi biraz da çalışma sistemimizden konuşalım;

Taşınması planlanan daire için ücretsiz eksperimiz taşınma tarihinden önce kesif yaparak eşyaların detaylı raporunu oluşturur. Gelecek olan aracın boyutuna karar verilir. Harcanacak olası ambalaj malzemelerine karar verir. Taraflar arasında karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra ‘Taşınma Sözleşmesi’ imzalanır ve taşınma tarihi belirlenir. Taşınma tarihi geldiğinde firmamız kapalı özel yapım kasalı aracıyla eşyanın alınacağı adreste hazır durumda bekler. Profesyonel ekibiyle taşınma işlemlerine başlanır. Öncelikle kırılacak malzemelerin toparlanmasıyla başlanan taşıma hizmeti beyaz kaba eşyaların paketlenesiyle devam eder. Firmamız ambalajlama işlemlerinde A kalite malzemelerden farklı hiçbir malzemeyi kullanmaz. Karton kolilerimiz ve havalı patpatlarımız 1. kalite olup olası hasar ihtimalini en aza indirmektedir. Uzman marangozlarımız tarafından de monte işlemleri yapılan mobilyalarımızın ambalajlama işlemleri yapılır. Sökülen beyaz eşyaların ambalajlanması da yapıldıktan sonra taşınma işlemleri başlamış olur. İzmit asansörlü ev taşıması hizmeti veren firmamız uygun doğrultuda asansörü kurduktan sonra taşınma hizmetine başlanmış olur. Kapalı özel yapım kasalı araçlarımıza büyük bir özenle yerleştirilen yeni adrese gitmek üzere yola çıkar. Yeni adrese gelindiğin de ise tekrar kurulan dış cephe asansörümüz taşınma işlemlerinin büyük hızla ilerlemesine yardımcı olur. Alanında uzman olan marangozumuz tarafından de monte işlemleri yapılmış olan mobilyalarınız sizin belirleyeceğiniz yeni yerlerine tekrar monte edilir. Ambalajlarından çıkarılan beyaz eşyalarınız kullanıma hazır vaziyette montajı yapıldıktan sonra teslim edilir. Kolilere yerleştirilen eşyalarınız ise büyük bir özenle belirlediğiniz yerlere bırakılır. Ekintaş Evden Eve Nakliyat olarak yapmış olduğumuz tüm bu hizmetler firmamız garantisi altındadır. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermekte ve taşınma hizmetlerinin yapılabilmesi için gerekli tüm evraklara sahiptir.

Sizler de Ekintaş Evden Eve Nakliyat olarak sunduğumuz bu profesyonel hizmetlerden yararlanabilmek için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıntılar

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Birlik Nakliyat AŞ
  Birlik Nakliyat AŞ
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?