55
11 Mar

Evden eve Nakliyat Kocaeli

Evden eve nakliyat ve taşıma denilince ilk akla gelen kurum olarak sizlere ömür boyu mutlu ve huzurlu bir şekilde taşınmayı vermek amacıyla kurulan şirket Kocaeli Merkez ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Öncelikli olarak ambalajlı taşınma işlemi ile birlikte Asansörlü Evden eve Nakliyat ve taşıma yapılmaktadır. 8 kata kadar sorunsuz biçimde ulaşan Asansörlü Kocaeli İzmit Nakliyat ile sıfır sorun ve müthiş kolaylık ile yeni evinize taşınmayı sağlamaktayız.

Profosyonel ekonomik ve en önemlisi sıfır sorun prensibi ile çalışmalarımızı yapmaktayız. Kocaeli evden eve nakliyat İçin 12 araçlık filomuz ile çalışmaktayız. Tüm nakliyat ve depolama araçlarımız bu işler için hassas biçimde seçilmiş ve işinde uzman ekip arkadaşlarımız ile yapılmaktadır.

Ev taşıma denilince ilk akla gelen Ekintaş nakliyat ile yapacağınız İZmit ev taşıma işlemleri büyük indirim ile yapılmaktadır.

 

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara