15 Mar

Kocaeli İzmit Nakliyat

Uzun yılların verdiği mutluluk ve sektör içinde alanımıza yön vermek bizi bir adım daha Türkiye’nin en büyük şirketler arasına almaya yaklaştırmıştır. Taşınma planlamalarını Kocaeli İzmit nakliyat konusunda ekiplerimiz ile evinizde yer ve eşya tespit işlemi yapıldıktan sonra planlanmaktadır.

Ekiplerimiz eşyalarınızın durumuna göre kategorize edilmekte olup kısa zaman içinde yapılan keşif sonucu kaç eleman veya kaç tane araç ile hangi saatte yapılacağına karar verilmektedir. Ev taşıma işlemleri genel olarak sabah  8 gibi başlamaktadır öncelikle eve gelen ekiplerimiz tüm demonte gerektiren malzemelerin sökümü işleminizle uğraşırken ekinin diğerkısmı ise ambalajlama işlemleri ile ilgilenmektedir. Ambalaj işlemi bitmeye yakın ekipler birleşir ve hızlı ve dikkatli bir biçimde eşyaları taşınmaya hazırlar Araca alınan tüm eşyalar dikkatli ve daha önemlisi kırılmaması İçin ekipler tarafından güzelce araca yerleştirilir saç İçin eşstifleme yapılırken eşyalar kesinlikle cok fazla üst üste konmadan gayet titiz ve olmasıngerekwn gibi istiflenir mobilya aksamlarınız araçlarda bulunan duvarlara sarılık ben sıkıca bağlanır tek tek aralarına havalı naylon geçirilerek paketlenen mobilya kesinlikle hasar almaa ve çizik dahi olmazlar garantili sigortalı nakliye almak İçin Kocaeli şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli İzmit nakliyeci konuşumda üstün hizmet vermekteyiz.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama İzmit içi ev taşıma izmitevdenevenakliyat.web.tr Kocaeli İzmit Asansörlü Evden Eve Nakliyat İzmit ev taşıma
Call Now ButtonHemen Ara