15 Haz

Kocaeli İzmit ev eşyası depolama

Profosyonel olarak hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de sizlerin ve eşyalarınızın düzenli bir biçimde işlerinizi halledene yada tadilatınız dolayısı ile depolanması konusunda sizlere yardımcı olmaktır. Planlı bir taşınma için kurumumuz ayrıntılara büyük bir hassasiyet göstererek çalışmalar gerçekleştirmektedir. Öncelikli hedeflerimiz arasında kocaeli izmit ev eşyası depolama için uygun bir gün belirlenip depoya kaldırılacak malzemelerin büyük bir hassasiyet içinde yerinde tespit edilerek kullanılması gereken sargı ve koruyucu malzemeler yerlerinde tespit edilerek gerekli olan yatırım ve maliyet hesabı çıkarıldıktan sonra teklif hazırlanır.

Kurumsal kimliğimizde işimizi ne şekilde ve ne kadar büyük bir hassasiyet içinde yaptığımız geride bıraktığımız mutlu ve mesut müşterilerimizin oluşturmuş olduğu kaliteli bir geri müşteri görüşleri içinden ayrıntılı fikir edinebilirsiniz. Kullanılacak malzemler taşınma günü eve eksiksiz bir biçimde getirilir bu önemle hassasiyet içinde dikkat edllen aşamalardan birini oluşturmaktadır.Kaliteden yana olan anlayışımız ile sigorta kapsamındaki tüm eşyalarımız şirketimiz içinde güven içinde sigortalı ve kaskolu biçimde depolanmaktadır.

Depolama merkezimiz için şunu söylemek karar vermenizde önemli bir aşamayı kaydettireceğinden emin olarak eşyalarınızı dilediğiniz gün ve saatte randevu alarak kontrol edebilir ve içinden almanız gereken tüm malzemeler sorunsuz biçimde sizlere temin edilir. Depolama sistemimizi yakından görerek bizlere ulaşabilirsiniz kısa zaman içi geçerli ev ve ofis depolama işlemlerinizde indirimli tarifelerimiz mevcuttur.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Copyright 2017 Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama İzmit içi ev taşıma izmitevdenevenakliyat.web.tr Kocaeli Asansörlü Nakliyat
Call Now ButtonHemen Ara