30 Oca

Kocaeli İçi Ev Taşımacılığı

Kocaeli içi ev taşıma ve taşımacılığı gibi konularda sizlere Evden eve nakliyat sektörünün yükselen yıldızı Ekintaş nakliyat yapmış olduğu hizmet ve almış olduğu övgü dolu sözlerle gurur duymakta bu başarısı daimi olarak sürdürmeye devam etmektedir. Hizmet politikamız ile en iyi şirket olarak çalışmaktayız.

Evden eve nakliyat sadece bir eşyası bir yerden alıp başka bir yere bırakmakla olmaz. Biz Ekintaş nakliyat olarak hiç bir hizmetten kaçınmamakta müşterilerimizin memnuniyeti açısından her türlü hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın ambalajlanması sökülüp takılması ve sigortalı bir şekilde taşınması amacıyla profesyonel bir ekip eşliğinde hizmetimiz gerçekleştirilir. Nakliyat sektöründe kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak bütün firmalar tarafından gerçekleştirilmemektedir. Biz Ekintaş nakliyat olarak kocaeli ve çevresinde kaliteli bir hizmet sunmak adına her türlü hizmeti sunmakta müşterilerimize güvenilir bir hizmet vermenin amacını gütmekteyiz. Evden eve nakliyat sektöründe saygın bir kimliğe bürünmek adına tüm zorluklara göğüs germiş firmamız yapmış olduğu hizmetlerin karşılığını siz müşterilerimizin tebrik mesajlarını alarak görmektedir. Müşteri memnuniyetini kendine amaç edinmiş olan firmamız ister Kocaeli olsun ister farklı şehir hizmetini her yere götürmekte kaliteli bir hizmet anlayışını herkese sunmaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe yılların verdiği deneyimler sayesinde sorunlara nasıl bir karşılık vermesi gerektiğini bilen firmamız buna rağmen hala bir gelişim içinde olmakta hala gelişmenin teknolojiye ayak uydurmanın yollarını aramaktadır. Yapmış olduğu kaliteli hizmetlerle akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşamakta olan firmamız bu hizmetlerini sadece belli bir kesime değil herkese sunmaktadır.

Sizde kaliteli güvenilir ve profesyonel bir taşıma anlayışıyla taşınmak istiyorsanız bizlere 7/24 ulaşabilir bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Bizleri arayarak detaylı bilgiyi alabilir yada ofislerimize uğrayıp hem bi çayımızı içmek hemde yüz yüze detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Ekintaş Nakliyat daima hizmetinizdedir. Bunu sakın unutmayın…

 

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara