kocaelievdenevefirmalari
1 Mar

Kocaeli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yıllardır Kocaeli bölgesinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerinin de desteğiyle %100 müşteri memnuniyetiyle bölgenin en çok tercih edilen firması olarak hizmetlerine devam etmektedir.Hizmet verdiği yıllar boyunca 1 müşteri 1000 müşteri anlayışıyla verdiği hizmetlere hız kesmeden devam eden firmamız teknolojininde sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar faydalanarak taşınma işlemlerini çok daha kısa süreler içerisinde hallederek zamandan büyük ölçüde tasarruf ederek siz değerli müşterilerine yansıtmaktadır.Kocaeli asansörlü evden eve nakliyat ve depolama hizmeti vermekteyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde teknolojik aletler evden eve nakliyat sektörlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Firmamız Kocaeli bölgesinde  bu alanda öncü firmalardandır. Yüksek katlarda dar merdivenli binalarda kullanılan asansörlü taşımacılık işlemleri binanın gerekli şartları sağlaması durumunda kullanılır. Taşıma işlemi başlamadan önce  ekspertiz tarafından kontrol edilen dairede  taşıcamılık işlemlerine başlamadan önce bina kontrol edilir gerekli şartlar uygun görülürse asansörlü taşımacılık ile taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Farklı bir araç üzerinde gelen asansör sistemimiz dairenin uygun görülen bölümüne kurulur. Toplanan eşyalar ambalajlanıp kolilere büyük bir özenle yerleştirilir. Kaba eşyaların ambalaj işlemleri de gerçekleştikten sonra asansöre yerleştirlir. Asansör sistemi sayesinde eşyalar merdivenlerden indirilmez ve oluşabilecek hasar ihtimali en aza indirgenmiş olur. Asansör sistemi sayesinde zamandan büyük ölçüde tasarruf edilir. Taşımacılık işlemleri müşterilierimiz adına büyük bir sorunmuş gibi görünürken gelişen teknolojik imkanlar sayesinde büyük bir sorun olmaktan çıkar. Kurumsal bir firma olarak hizmet verdiğimiz bölgede en çok tercih edilen firma olmamız bunun göstergesidir.

Sizlerde kaliteli taşımacılık imkanlarından faydalanabilmek için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz.

  1. Ekintaş nakliyat Kocaeli Şubesi Gurur ve onurla sunar

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara