slider1
6 Oca

Kocaeli Ankara evden eve nakliyat

Firmamız taşımacılık konusundaki profesyonelleşmiş kadrosuyla ve yılların verdiği deneyimle sizlere en yüksek kalitede nakliye hizmeti sunmaktadır.
Müşteri temsilcimizle görüşüp anlaştıktan sonra taşıma öncesi ücretsiz olan yetkili eksper tarafından eşyalarınız görülüp incelenir. Eşyalarını inceleyen yetkili eksper tarafından gelecek olan aracın boyutu harcanacak malzeme sayısı ve eleman sayısına karar verilir. Geniş araç filosuna sahip olan şirketimiz evinizin boyutuna göre araç göndermektedir. Kullandığı A kalite ambalaj malzemeleri sayesinde eşyanıza gelecek olan hasar ihtimalini en aza indirmektedir.Kurumumuzun ankara evden eve nakliyat
şubesi ile yapılan taşımalar için yaz ayı boyunca büyük indirimler mevcuttur.
Taşıma işlemlerine geçilmeden önce sökülmesi gereken eşyalarınız işinde profesyonelleşmiş deneyimli marangozlarımızca sökülür. Sökülen malzemelerin ambalaj işlemi yapılır. Aynı şekilde beyaz eşyalarınız sökülür ve ambalajlanır. Kırılacak eşyalarınız havalı patpatlara sarıldıktan sonra kolilere yerleştirilir. Deneyimli kadromuz tarafından büyük bir özenle araca istiflenen eşyalarınız gideceğiniz adreste aynı özende evinize yerleştirilir. Ambalajları sökülen malzemeler sizin zevkinize göre eve yerleştirilir ve monte işlemleri başlatılır. Beyaz eşyalarınız kullanıma hazır vaziyette yerlerine yerleştirilir.
Müşterilerinin evden eve nakliyat ve her türlü eşya taşıması taleplerinde onların istek ve beklentisine uygun olacak şekilde taşımak ve taahhüt edilen zamanda yerine teslim etmek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak başlıca görevimizdir.
Nakliye işlemleri taşınanlar için oldukça zor ve meşakatli bir iştir. Evinizi taşıtacaksanız önemli olan konuların başında çalışacağınız firmanın kalitesi gelmektedir. İşini iyi bilen kaliteli firmalar çalışmak mağdur olmamak adına önemli bir meseledir.Firmamız burada devreye girmekte ve sizler için kaliteden ödün vermeksizin ev taşıma hizmetleri vermektedir.

Kurumumuzun izmit nakliyat
için yaptığı yatırımlar bu kadar ile sınırlı değildir en yüksek kaliteyi hedefleyen hizmet politikamız ile taşımacılık alanında en iyi olan firmaların arkasındaki tek platform olma özelliği içinde olan şirketimiz çalışanlarının profosyonelliği ile büyüyerek zaman içinde en büyük oluşum olma yolunda büyük adımlar atmaktadır.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara