55
9 May

İzmit Nakliyat deposu

Evden eve nakliyat bina villa daire müstakil gibi çeşitli konut türlerinin taşınması işlemine verilen isimdir. Nakliye hizmetine ihtiyaç duyan  müsteri ve nakliye işlemini gerçekleştirecek olan firma işbirliğiyle nakliye işlemi gerçekleştiril.

Kocaeli içi Evden eve nakliyat sektöründe ilk prensibimiz eşyalarınızı güvenli ve sigortalı şekilde yeni bir yaşam kuracağınız yeni evinize nakletmektir. Evden eve taşımacılıkta bir müşteri bin müşteri anlayışıyla sizin memnuniyetinizi sağlamak en önemli prensibimizdir. Titiz güvenli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşımak en büyük mutluluğumuzdur. Firmamız tarafından yapılan inceleme sonucunda tüm eşyalarınız tek tek analizi yapılır. Söküm ve takım işlemleri ile ilgili gerekli notlar alınır. Geriye kalan cam eşyalar ile ilgili koli ebat ve miktarı hesaplanır. Askılık elbiseleri taşıyan dolapların adetleri ve sigorta tutarını tespit ederek taşıma işlemi için gerekli organizasyonu yapar. Taşıma tarihi belli olduktan sonra taşıma sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanır. Taşımanın yapılacağı gün alanında uzman ekibiz sayesinde sadece bir iş günü içerisinde taşıma işleminiz eksiksiz olarak tamamlanır.

İzmit Evden Eve Nakliyat ev depolama

Sizlerde bu olanaklardan faydalanmak için hemen bir müşteri temsilcimizle irtibata geçin..

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara