evdeneve
28 Mar

İzmit Kocaeli Evden eve Taşımacılık

Uznan olan kardoları ile kocaeli evden eve taşımacılık ve Evden eve nakliyat denilince akla sadece şehir içi gelmemeli şehirler arası evden eve nakliyat ta hayatımız da önemli bir yere sahip olan iştir. Eşyalarımız da tıpkı bizim gibi gideceğimiz yere peşimizden gelmek zorundadır. İşte burada devreye biz girmekteyiz. Nasıl mı? şöyle anlatalım.
Farz edin ki işiniz gereği İstanbul dan Urfa’ya gitmek zorunda kaldınız. Bunu için öncelikle bir nakliyat firması bulmanız gerekmektedir. Eşyalarınız sizin için çok fazla önem gerektirdiğinden ince eleyip sık dokumaktasınız.

Biz firma olarak telefondan direk bir fiyat hizmeti sunmamakta daha ayrıntılı bir şekilde konuşup daha iyi bir fiyat verme olanağı sağlamak adına eşyaları yerinde tespit etmekteyiz. Bunun için vekil tayin ettiğimiz ekspertiz arkadaşımız evinize kadar gelip eşyaların yerinde tespitini sağlayarak sizlere daha sağlıklı bir fiyat sunmakta evden eve nakliyat işlemi incelikleri hakkında sizlere ayrıntılı bir anlatım gerçekleştirmektedir. Daha sonrasın da ise eğer her türlü anlaşma sağlanmışsa hem sözleşmeniz hem de sigorta işleminiz yapılarak eşyaların taşınacağı güne karar verilir ve aracın o güne geleceğine dair söz kesilerek ekspertiz arkadaşımız oradan ayrılır.

Taşıma işleminin yapılacağı gün gelip çattığın da araç kapıya yanaştırılır ve taşıma işlemine start verilir. Peki taşıma olayı nasıl gerçekleştirilmekte? Onu da şöyle özetleyebiliriz. Eşyaların daha rahat ve daha temiz taşınması adına firmamız bünyesinde çalışan kalifiye elemanlar aracılığıyla eşyalarınız sıfır malzemelerle sarılıp ambalajlanır ve itinayla arabaya yerleştirilir. Sökülmesi gereken mobilyalarınız marangoz arkadaşımız aracılığıyla itinayla sökülüp ambalajlanması gerçekleştirildikten sonra özenle arabaya yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız özenli bir şekilde sökülüp arkadaşlarımız tarafından ambalajlanıp istife yerleştirilir. Burada istifte çok ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü eşyalar ne kadar özenle yerleştirilse o kadar sağlam giderler. Son olarak eşyalarınız gitmesi gereken Urfa’ya garantili ambalajlı ve profesyonel bir şekilde iletilir.

Bilindiği üzere okulların kapanmasına çok az bir süre kaldı. Ve tayin döneminin tam ortalarındayız. Yarımca evden eev nakliyat olarak bir hafta öncesinden yerini ayırtan müşterilerimize %20-30 lara varan indirimler sağlamakta onlara her türlü ayrıcalığı sunmaktayız. Daha detaylı bilgiye bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Tavsiye edilen ev taşıma firmaları

Ekintaş gebze evden eve nakliyat

 

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara