9 Mar

Hızlı Kaliteli Uygun Fiyat Avantajı

Kalitemizi biliyor ve bu bağlamda marka değerimizi her geçen gün biraz daha halka arz edebilmek adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Profosyonel olarak işimizin bizlere verdiği sorumluluklardan kaçmak yerine işimizi en iyi şekilde yapmaya ve bu kapsamda alanımızda yaptığımız işler ile örnek olmak istiyoruz. Ekintaş kurumsal taşıma için ev eşyalarınızın bir yerden bir yere sadece gitmesi önemli değildir evet altını çiziyoruz bu malzemenin istediğiniz yere sıfır hasara yakın bir şekilde ve olabildiğince az bütçe ile ulaşması siz taşınacak vatandaşlarımızın en büyük beklentisi olduğunun Yüzde yüz farkındayız ve bunu yapmak için tüm ekibimiz ve araçlarımız hizmet vermektedir.

Peki Nedir uygun fiyat garantisi ? Uygun fiyat garantisi firmamızın yaptığı taşımalarda maliyetin hesaplanarak siz değerli müşterilerimizin evinizi taşımak ve bu işten olabildiğince az etkilenmemeniz için çok düşük bir kar marjı ile çalışmaktır.Önemli olan bizim sizleride müşteri portföyümüz arasına katmaktır.

Her eve aynı boyutlarda araç mı gider ?

Hayır, Evinizin oda sayısı kullandığınız malzemelerin ebatları bu kapsamda çok önemlidir ve 2+1 , 3+1, 4+1, Ev için farklı boyut ve standartlarda araçlarımız ile taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.Araçlarımız içerisinde montaj yapan eleman ve taşıyıcı elemanlar farklı statü altında hizmetler vermektedir.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Copyright 2017 Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama İzmit içi ev taşıma izmitevdenevenakliyat.web.tr Kocaeli Asansörlü Nakliyat
Call Now ButtonHemen Ara