29 Eyl

Hereke Dilovası Yahyakaptan Kartepe evden eve nakliyat

Uzun yılların kazandırdığı deneyimler ışığında hizmet vermenin bizler verdiği haklı gurur ile çalışmalarımızı yapmaktayız.Markamızı her alanda tüm firmalardan daha üst düzeye ulaştırabilmek adıma Kocaeli genelinde başarılı nakliyat çözümleri sunmaktayız.Globalleşen ve değişen dünyada teknoloji geliştikçe evlerimizde kullandığımız mobilyalar ve elektronik malzemeler cok daha fonksyonlu ve çok daha hassas hale gelmektedirler.

Önemli olan bu tür malzemelerin ne şekilde taşınacağı deil işini bilen uzman ellerden gerekli ambalajlama işlemlerinden geçtikten sonra en güvnilir bir şekilde yeni ikametlrine ulaştırmaktır.

Bizler Ekintaş ev ve ofis taşımacılığı olarak dilovası hereke ve kartepe gibi izmit bağlı ilçelerde yahyakaptan merkez ofisimizden hizmetler vermekteyiz.Randevu sistemine dayalı taşınma planlayıcımız ile en doğru taşınmayı alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Depolama ve parsiyel taşıma işlemlerinize özel expertizlerimiz ile en sağlıklı çözümleri sunmaktayız.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Copyright 2017 Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama İzmit içi ev taşıma izmitevdenevenakliyat.web.tr Kocaeli Asansörlü Nakliyat
Call Now ButtonHemen Ara