evdeneve
21 May

Evden eve nakliyat Pandemi Süreci

Evden eve nakliyat ve depolama alanında da her sektörede olduğu gibi coronovirüs sagınından sonra büyük değişimler ve buna bağlı olarak hizmet alanında köklü faaliyetler olmak zorundadır.Kurumsdal olarak bu konuya oldukça hassas biçimde değerlendirmekte ve bu kapsamd tedbirlerimizi geliştirerek devam ettirmekteyiz. Bu süreçte elemanlarımızın evlerinden hizmet verebilmeleri konusunda ayarlama ve düzenlemeler yaptık Araçlarımız ve kullanılan ekipmanlar düzenli olarak dezenfektan vasıtası ile temizlenmiştir.

Kocaeli ev eşyası taşıma işlemlerinizi gerçekleştiren ekipler çok daha hassas biçimde davranarak hem maskelerini düzenli takmakta ve hemde ev eşyalarınız içerisinde elledikleri heryeri düzenli olarak gerek antiseptik koruyucu gerekse alkol bazlı koruyucular ile düzenli biçimde temizleyip sizi evinizi hazırlamaktadır. Kocaeli ve İzmit evden eve nakliyat pandemi sürecinde sizlere indirimli nakliyat ve depolama imkanı sunmaktadır.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara