18 Mar

Evden Eve Nakliyat İndirim Fırsatları

Kocaeli İzmit evden eve nakliyat olarak sizlere itinalı hizmetler vermekteyiz. Kurumsal olarak yıllardan beri Ülkemiz için önemli tarihi zaferlerin kazanıldığı böyle şanlı günlerde bizlerde bu amaçta katımız olması umuduyla bu bölgelere yapılan taşımacılık hizmetlerinizde büyük indirimler yapmaktayız.Çanakkale içinde şuan ev nakliyesinde bulunan aracımızın bu bölgeden Türkiyenin her bir yöresine yapacağınız nakliyat Yüzde 15 gibi bir indirim ile yapılacaktır.

Temel prensibimiz işimizdeki uzmanlığımızı her zaman en yüce konuma ulaştırmaktır.Tam 6 yıldır sizlere kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden alan adımız için yapılan çalışmalar bugün itibarı ile başlamış ve yoğunluğunu artırarak devam edeceğini sizlere buradan duyurmak isteriz.

Ayrıca 8 metre uzunluğundaki araçlarımız ile evinizdeki eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun rahatlıkla eşyalarınızı alabilecek kapasitede ve boyutda olmakla beraber içerisinde bulunan ambalaj malzemeleri ile daha fazla eşyalarınız sararız ki hiç bir zarar görmeden eşyalarınız yeni ikametgahlarına ulaşsınlar.Bizler sizlere bir telefon kadar uzakta hizmet vermekteyiz.Bizler ile iletişim içinde olsun ve karlı nakliyat hizmetinden sonuna kadar yararlanın.

Ekintaş Taşımacılık insan kaynakları Departmanı 2017 Mart Yayını.Bizler ile iletişime geçmeden taşınmanız hakkında kesin plan yapmayın en uygun fiyat garantisini en hızlı vereceğimizin teyidini vermekteyiz.

Yorumlar (Yorum Yok )

Yorum yok
Kocaeli evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri İzmit içi ev taşıma www.izmitevdenevenakliyat.web.tr Emek ile yapılan her çalışma mutlak değerinş bulur er geç
Call Now ButtonHemen Ara